PROČ ZAČÍT ? - HVComputers

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

E - CIGARETY
NEMĚŇTE SVÉ ZVYKY - ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT

Elektronický inhalátor (e-cigareta)


!! Kuřáci, přestaňte kouřit - začněte VAPOVAT !!


Elektronický inhalátor (e-cigareta) je převratný vynález, díky kterému si můžete užívat "kouření" aniž by jste škodili svému zdraví či zdraví svých blízkých


PROČ ZAČÍT "KOUŘIT" DIGITÁLNĚ ?


Kouření je definováno jako spalování tabáku hořením. V elektronickém inhalátoru (e-cigaretě) dochází k odpařování tekutého e-liquidu při teplotě okolo 180 stupňů, bez vytváření škodlivých spalin

Elektronický inhalátor (e-cigareta) neobsahuje oxid uhličitý, ani další z více než 4 000 škodlivin vznikajících při hoření tabáku a cigaretového papírku. To co vdechujete, je pouze syntetická pára s obsahem nikotinu a neohrožuje Vaše zdraví ani zdraví ostatních pasivním kouřením. Nezanáší Vaše plíce rakovinotvorným dehtem. Postupem času s ní odeznívá i kuřácký kašel, a do schodů se nezadýcháte.

Obsah nikotinu v elektronickém inhalátoru (e-cigaretě) můžete regulovat vhodným výběrem e-liquidu s rúzným obsahem nikotinu (obvykle 9, 12, 18 a 24 mg/ml), či jej můžete postupně snižovat až na nulu a přestat tak kouřit úplně.

"Kouřit" můžete dokonce i v prostorech, kde je klasické kouření zakázáno. Pára z e-cigarety se velice rychle rozplyne, neobtěžuje tak ani v uzavřených prostorech. Občas, podle typu liquidu, může být v místnosti cítit lehká vůně (třeba jahodová :) ).

Máte pocit, že Vaše kouření je trnem v oku Vašemu okolí ? Komentují Vaši přátelé každé zapálení cigarety, o zapálení si doma v pohodlí křesla si můžete nechat jen zdát?

Vaše oblečení přestane být cítit jako popelník

Můžete "kouřit" jak dlouho chcete bez nutnosti dokouřit do konce

Nepotřebujete zápalky ani zapalovač

Nemusíte se bát, že přijdete o svůj denní rituál. Potřebujete snad zkrotit svou nervozitu? Zaměstnat ruce? Dát si pauzu a vychutnat si nikotinové povzbuzení? Chuť i použití elektronického inhalátoru (e-cigarety) věrně kopíruje kouření cigaret klasických. Ovšem s výhodami k nezaplacení!

Při užívání elektronického inhalátoru (e-cigarety) vám nežloutnou zuby, není cítit nepříjemný pach z vašich úst nebo z oblečení

Používání elektronického inhalátoru (e-cigarety) je stejné jako kouření cigarety normální. Na jazyku máte chuť klasické cigarety, z úst vyfouknete obláček dýmu. Ale protože jde jen o páru se zbytkem nevstřebaných látek, vydechovaný kouř elektronického inhalátoru (e-cigarety) nezapáchá.

U všech elektronických inhalátorů (e-cigaret) můžete používat pro doplnění náplní také e-liquid s různými příchutěmi: Tabákovými nebo netabákovými, nap. Káva, Vanilka, Mentol, Máta, Čokoláda, Pomeranč, Jahoda, Redbull, Jablko, Banán, Ananas, Broskev, Zelený čaj, atd.

Používání elektronického inhalátoru (e-cigarety) je výrazně levnější. Cena "kouření" u elektronického inhalátoru (e-cigarety) vychází přibližně 3 - 4x nižší než u klasické cigarety.

Příklad:

průměrný kuřák
1 krabička denně á 80 Kč tj.       2.400,-/měsíc
liquid 12 mg cca 25 Kč/den tj.       750,-/měsíc

ROZDÍL: 1.650,- /měsíc  a to stojí za úvahu, NE ?

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky